Odeonbet 800 Mobil Giriş & Kayıt

Öncelikle bu lig içerisinde her zaman en kaliteli takımlar 1960 yılından beri birbirleri ile karşılaşıyor ve büyük, önemli ve eğlenceli bir durum ortaya çıkıyor. 4 yılda bir yapılan ve pek çok ülkenin katıldığı bu kapsamlı organizasyona bu yıl 24 ülke katılacak. Önceden 16 ülkenin katılımı ile gerçekleşen bu sistem bu yıl 8 takım yani 4 karşılaşma fazladan sunacak. Öncelikle bu lige ev sahipliği yapan ülkenin seçimine değinmek gerekiyor. Bu yıl 2016 Avrupa kupası hangi ülkede oynanacak diye sorduğunuzda Fransa ön plana çıkıyor. Fransa’da oynanacak olan bu turnuva aslında 1 oyla bu ülkede yer alacak. Türkiye ile yarışa giren Fransa 7 oy alırken Türkiye 6 oyda kaldığı için bu yıl ev sahibi Fransa oldu ve Fransa milli takımı da elemelere kalmadan direkt olarak A Grubunun içerisindeki yerini aldı.

Türkiye’nin Maçları ve Tarihleri

Herkes büyük bir heyecanla maçları ve hangi gün oynanacağını bekliyor. Öncelikle Türkiye D Grubunun içinde bulunuyor ve Hırvatistan, İspanya ve de Çek Cumhuriyeti ile karşı karşıya geliyor. Bu aşamada kazanabilmek elbette ki hem milli takımın hem de antrenörlerin ellerinde olan bir durum oluyor. Öncelikle ilk maç 12 Haziran günü Paris içerisinde Hırvatistan ile, ikinci maç 17 Haziran günü Nice içerisinde İspanya ile, son maç ise 21 Haziran günü Çek Cumhuriyeti ile Lens kentinde oynanacak. 2016 avrupa kupası maçları nerede yayınlanacak diye merak ediyorsanız, maçları televizyondan ücretsiz bir şekilde izleme hakkınız olduğunu unutmayın.

Grup Belirlemesi

Öncelikle bu sistem tamamen kuraya ve şansa bağlı bir sistem. Çünkü 24 ülke kura sistemi sayesinde eşleştirilmiş durumdadır. Yani kuralar çekiliyor ve hangi takımın hangi takım ile eşleşeceği de ortaya çıkıyor. Öncelikle 2016 avrupa kupası ne zaman başlıyor merak ediyorsanız ilk karşılaşma 10 Haziranda Fransa ile Romanya arasında oynanacak. Ama Türkiye için ilk karşılaşma 12 Haziran gününde ortaya çıkıyor. Eğer ki sıralamada ilk iki içerisinde Türkiye’de yer alırsa o zaman bir üst tura geçmiş oluyor.